Výsledky

Klubové výstavy

Nižbor 28. října 2015.

Posuzoval

Rafal First – Polsko

 

Chihuahua krátkosrstý

Psi – tř. štěňat

VN1

Amor Conquistador Tres Zapotes,  15.5.2015, CMKU/CHI/19153/15

o: Cristopher z Jasmínových hor                       m: Bála z Jenštejnské bašty

ch: Daniel Balaš Mgr.                                               m: Veronika Nováková

 

Psi – tř. dorostu

N1

Cyprián z Aušperských sadů, 26.2.2015, CMKU/CHI/18849/15

O: Uzzo z Jasmínových hor                         m: Adélka z Aušperských sadů

ch: Miloslav Slánský                                             m : Štěpánka Hromadová

 

Psi – tř. mladých

V1, CAJC, BOJ

Grandiel Happines Bohemia, 24.12.2014, CMKU/CHI/18623/14

o: Rodrigue Chocolate z Jasmínových hor                   m: Nemesis Bílpark

ch:  Jana Blahová                                                       m: Jiří Křišťál      

V2

Diamond amulet top-Drawer, 15.9.2014, CMKU/CHI/18911/-15/14

o: CH. Místy Meadow´s Chocolate Rum      m: CH. Montenegro Stars Arizona Mne

ch: O. A. Emelina                                                           m: Jiří a Jitka Faitovi

V3

Blackrottmar Frodo, 26.10.2014, CMKU/CHI/19038/-15/14

O: Gilermo del Pýari Sarna Blackrottmar               m: Amati Blackrottmar

ch: M. V. Plotnikova                                                      m: Lucie Karhanová

V4

 Monty z Leancu, 10.12.2014, CMKU/CHI/18663/14

o: Santiago-PL dei Prati Verdi                                     m: Matylda z Lejancu

ch: Leoš Jančík ing.                                                      m: Zdeněk Musil Mgr.

 

 

Psi – mezitřída

V1, CAC

Mylord Vestris, 15.11.2013, CMKU/CHI/18267/-14/13

o: CH. Mr. George Dogomania                          m: Paola-Leo Dogomania

ch: Agněžka Douglaris                                                m: Leoš Jančík ing.             

V2, R.CAC

Small Sonny Solunka, 4.4.2014, CMKU/CHI/17716/14

o: Jazz  Jolly Solunka                                                     m: Cheryl Solunka

ch i m:  Zuzana Součková

V3

Blue Lagoon Mystic miracle, 9.12.2013, CMKU/CHI/18509/-14/13

o: Rosalago Mm´s Zero                                  m: Sibirski Brend Dominica

ch:  Michaela Babošová Bc.                           m: Váchalová Alexandra Bc.     

V4

Zantan Dog-Lome, 30.4.2014, CMKU/CHI/17860/14

o: Chico Banditos de Maxin                                   m: Deniska Dog-Lome

ch:  Jiřina Krsová                                                                   m: Jiří Křišťál             

 

Psi – tř. otevřená

V1, CAC

Ago-PC, 16.1.2011, CMKU/CHI/19636/-15/11

o: Valentino-PC-del Pasador                                             m: Margot-PC

ch: Lucia Battistini                                                        m: Leoš Jančík ing.

V2, R.CAC

Carpathian Dreem put me on the sky, 28.9.2013, CMKU/CHI/18947/-15/13

o: JCH. Edenas Kids Lucky Charm     m: Carpathian Dreem Erline Sunnys Smile

ch:  I. M. Boyko                                                               m:Jiřina Krsová

V3

Manny z Kmochova zátiší, 26.9.2012, CMKU/CHI/16069/12

o:  Luis Guadala Jara                                       m: Channel z Kmochova zátiší

ch: Stanislava Schulzová                                            m: Barbora Nedorostová

V4

Enzián z Třebaňského údolí, 4.5.2013, CMKU/CHI/16579/13

o: Ynji Dog-Lome                                 m: Lilie Kaky z Třebaňského údolí

ch: Eva Poustecká                                                                m: Šárka Jiránková

 

                  

Psi – tř. vítězů

V1, CAC

Barnabáš ze Šípkových růží, 29.6.2012, CMKU/CHI/15713/12

o:  Hurican od Krasa                         m: Felicitas Happy Home Jolly Pixie

 ch: Inka Glöcknerová                                                    m: Zdeňka Slánská

 

V2, R.CAC

Holigan Molendo Údolí Vrchlice, 6.4.2011, CMKU/CHI/14296/11

o:  CH.  Molendo Bohemia Alké                   m: Karen z Kmochova zátiší

ch: Daniela Vokálková                                             m: Regina PLouharová

 

Psi – tř. čestná

V1

Herionto od Vilzonky, 7.10.2009, CMKU/CHI/12752/09

o:  CH.  Molendo Bohemia Alké                   m: CH. Eileen od Vilzonky

ch:  Martina Machačová                                                m: Petra Kubecová

 

Psi – tř. veteránů

V1,BOV, BOB

Valentino - PC- del Pasador, 7.9.2007, CMKU/CHI/19584/-15/07

o: Boero-PC                                                              m: Rebecca-del Pasador

ch: Avdon Tondeli                                                               m: Leoš Jančík ing.

V2

Cristopher z Jasmínových hor, 18.2.2007, CMKU/CHI/10039/07

o:  CH. Milaja Kroha Enji                                   m: Quelle Bohemia Platina

ch: Monika Kolátková                                                            m: Jiřina Krsová

 

Feny – tř. štěňat

VN1

Cataleya Shaggy-Čik, 23.6.2015, CMKU/CHI/19312/15

o:  Fanfan Dog-Lome                                                                       m: Tozi Duilly

ch i m: Miluše M. Šritrová

N2

La Princesse Stephanie, 15.4.2015, LOF9 CH/58694/0

o:  CH. Místy Meadow´s Jungle Drum-PC     m: Grace Kelly des Etoiles D´artemis

ch i m: Mile Rayo Alexandra                                                      

 

Feny – tř. dorostu

VN1

One Word Mineo, 18.2.2015, CMKU/CHI/18863/15

o: Halo´s Let´s Try Chocolate                  m: Henesy Choco Cream Mineo

ch i m: Nikola Kozáková     

 

Feny – tř. mladých

V1

Rouse Family-chi ze Sídlberku, 24.7.2014, CMKU/CHI/18224/14

o: Dellaware-chi ze Sídlberku                               m:Olbia-chi ze Sídlberku

ch i m: Miloslava Blatská

V2

Olívia z pod Vrcholu Zlatník, 10.11.2014, CMKU/CHI/18639/14

o: Aris ze Strmé                                                              m:Inanna Duily

ch: Jiří Hoblík                                                                m: Daniel Balaš Mgr.

VD3

Amarhea Happines Bohemia, 25.4.2014, CMKU/CHI/17850/14

o: Rodrigue Chocolate z Jasmínových hor    m: Escada Happines Bohemia

ch:  Jana Blahová                                                   m: Martin Manák

VD4

Bell Shaggy-Čik, 12.9.2014, CMKU/CHI/18264/14

o:  Oscar Happines Dohemia                                                           m: Tozi Duilly

ch: Miluše M. Šritrová                                                  m: Monika Váchová

                                                          

Feny – mezitřída

V1, CAC

Yneese z Jasmínových hor, 16.5.2014, CMKU/CHI/17887/14

o:  CH. Komel Kris Barry                                               m: Jesicca z Jasmínových hor

ch i m: Monika Kolátková

V2, R.CAC

Istoria Svajoniv Angelas, 3.4.2014, CMKU/CHI/18052/-14/14

o: Sweet Indeed Dizzy Dancer                       m: Laifen Svajoniu Angelas

ch:  Erika Čeilutkiené                                           m: Regina Plouharová

V3

Opuntie  z Třebaňského údolí, 21.3.2014, CMKU/CHI/17701/14

o: Frenki Crystal pod Měndou              m: Slunečnice z Třebaňského údolí

ch i m: Eva Poustecká

V4

Tascha z Kmochova zátiší, 3.1.2014, CMKU/CHI/17515/14

o: Ianis  z Kmochova zátiší                                 m:Wall z Kmochova zátiší

ch: Stanislava Schulzová                                      m: Barbora Nedorostová

 

Feny –tř. otevřená

V1, CAC., BOS

Wiola z Třebaňského údolí,19.4.2012, CMKU/CHI/15445/12

o: Ynji Dog-Lome                                  m: Lilie Kaky z Třebaňského údolí

ch i m: Eva Poustecká

V2, R.CAC

 Iga Infurianto Satya, 26.6,2014, CMKU/CHI/18048/14

o: JCH. King Chocolate pod Měndou                                m:Ursula Satya

ch i m: Renáta Grygarová

VD3

Bentley Bee Gold Saffron, 24.5.2013, CMKU/CHI/16667/13

o: CH. Oĺa la Petit as-Sadake                 m: Blue-Lady Aqarella Bohemica

ch:  Markéta Palmová                                                      m: Hana Polcarová

 

Feny – tř. vítězů

V1, CAC

Wiktoria z Lejancu, 29.12.2012, CMKU/CHI/16268/12

o: Jemmi z Lejancu                                                       m: Bobinaz Lejancu

ch i m: Leoš Jančík ing.   

V2, R.CAC

Colete from Chestnut´s paradise, 25.9.2012, CMKU/CHI/15970/12

o: Camarocx Action Alet                                m: Tornado Nueva Sorpresa

ch:  Renata Kasturová                                                   m: Diana Šulcová

 

Feny – tř. čestná

V1

Arrogant Girl Sari Papatya Dan, 12.5.2013, CMKU/CHI/16638/13

o: CH. Helmiäisen Bart Simpson         m: Girl For Me Mavi Papatya Dan

ch: Jitka Faitová                                                             m: Jiří a Jitka Faitovi

 

Feny – tř. veteránů

V1

Margaret Black Rose Komel, 14.9.2006, CMKU/CHI/10015/-07/06/08

o:  Rozovy Agat Tician                                         m: CH. Komel Dazy Bee

ch: L. Kovadlo                                                           m: Monika Kolátková

V2

Z´eridanu Minnie Melody, 10.7.2004, CMKU/CHI/8824/-05/04

o:  Benji Bielciv-pap                                                      m: Gina Schemnitz

ch: Láng Georgina                                                           m: Erna Celnerová

 

Chihuahua dlouhosrstý

Psi – tř. dorostu

VN1

Ned  Crystal´s pod Měndou, 8.4.2015, CMKU/CHI/18991/15

o: Bobo Love od  Mědinky                            m: Gája Crystal  pod Měndou

ch i m: Jiří Křišťál  

 

Psi – tř. mladých

V1, CAJC, BOJ

Ruben Rosch Aqarella Bohemica, 30.12.2014, CMKU/CHI/18632/14

o:  JCH. Cinzano Ugies Ženklas   m:                  m: Ilinois Manor Bohemia

ch i m: Lucie Šimková

V2

Orestec Chilarious , 17.11.2014, CMKU/CHI/18537/14

o: i´m Prince George of Chilarious                     m: Baila z Vřesu a kapradí

ch: Dita Daňková Bc.                                                     m: Kateřina Pukertová

V3

Mario z Lejancu, 10.12.2014, CMKU/CHI/18662/14

o: Santiago -PL-del Prati Verdi                                    m: Matylda z Lejancu

ch i m: Leoš Jančík ing.   

V4

Egoistic Boy Sari Papatya dan, 10.11.2014, CMKU/CHI/18451/14

o: CH. G-Musuko Mavi Papatya Dan      m: Janaty Ni-No Friend

ch: Jitka Faitová                                                             m: Jiří a Jitka Faitovi

 

Psi – mezitřída

V1, CAC

Andrew Avenger Divine Diamonds, 9.6.2014, CMKU/CHI/18087/14

o: Microschihuas Godfather                   m: Colette from Chestnut´s paradle

ch i m:  Diana Šulcová

 

Psi – tř. otevřená

V1, CAC, BOB

Sibirskiy Brend Paradise for Soul, 17.1.2014, CMKU/CHI/18234/-14/14

o: Macenviś Make My Day Nahani                       m: Sibirskiy Brend Show Queen

ch: I. Lapina                                                                   m: Markéta Palmová

 

V2. R.CAC

Srpek  z Třebaňského údolí, 23.7.2011, CMKU/CHI/14627/11

o:  Ynji Dog-Lome                                       m: Fialka z Třebaňského údolí

ch i m:Eva Poustecká                         

V3

Talisman Dog-Lome, 28.9.2013, CMKU/CHI/17221/13

o: Chico Banditos de Maxin                                   m: Jasmínka Dog-Lome

ch:  Jiřina Krsová                                                                      m: Jiří Křišťál    

V4

Happy Harry z Údolí Medníka, 9.4.2009, CMKU/CHI/12377/09

o:  Lacoste de Iniesta                                   m: CH. Faustinka od Boromejek

ch i m:Eva Krupková

 

Psi – tř. vítězů

V1, CAC

King Chocolate pod Měndou, 16.12.2012, CMKU/CHI/16177/12

o: Bertík Čokoládové štěstí                           m: Engee Crystal pod Měndou

ch i m:  Jiří Křišťál          

 

Psi – tř. čestná

V1

G-Musuko Mavi Papatya dan, 28.10.2010, CMKU/CHI/13864/10

o: CH. Bramver´s Famous Musuko      m: CH. BB Mavi  Papatya Dan

ch: Jiří Fait                                                              m: Jiří a Jitka Faitovi

V2

Callisto´s Moonlight z Jantárovej cesty, 5.10.2009, CMKU/CHI/12951/-09/09

o: Cody Monn Slovakia                                           m: Celestine Jolly Pixie

ch: Ing. Janka Šramková                                    m: PhDr. Helena Vedralová

 

Psi – tř. veteránů

V1, BOV

Jess Satya, 16.9.2007, CMKU/CHI/10649/07

o: Hugo Ampit                                                                 m: Daiquiri Satya

ch:  Renáta Grygarová                                                   m: Petra Kubecová

 

Feny – tř. štěňat

VN1

Greatness Queen, 16.5.2015, 16.5.2015, CMKU/CHI/19228/15

o: Sibirskiy Brend Paradise                            m: Amiga Agarella Bohemica

ch: Markéta Palmová                                       m: Alexandra Váchalová, Bc.

 

Feny – tř. dorostu

VN1

Taura z Třebaňského údolí, 3.2.2015, CMKU/CHI/18776/15

o: JCH. King Chocolate pod Měndou           m: Elsanta z Třebaňského údolí

ch: Eva Poustecká                                                            m: Šárka Brablecová

VN2

Roxy Foxi Nova Sympatia, 1.4.2015, CMKU/CHI/18982/15

o: Srpek z Třebaňského údolí                          m: Bibi-Blond Nova Sympatia

ch i m: Olga Böhmová

VN3

Berta z Karlštejnského podhradí, 23.4.2015, CMKU/CHI/19065/15

o: Srpek z Třebaňského údolí                                             m: Yade Centia

ch: Vladimír Vacek                                                     m: Michaela Borecká

VN4

Blanka z Karlštejnského podhradí, 23.4.2015, CMKU/CHI/19067/15

o: Srpek z Třebaňského údolí                                             m: Yade Centia

ch: Vladimír Vacek                                                     m: Monika Osvaldová

 

 

Feny – tř. mladých

V1, CAJC

Princess Pepi Nova Sympatia, 25.10.2014, CMKU/CHI/18480/14

o: JCH. King Chocolate  pod Měndou    m: Chaluha z Třebaňského údolí       

ch i m: Olga Böhmová

V2

Kiss and Hug Mavi Papatya Dan, 29.12.2014, CMKU/CHI18686/14

o: Místy Meadows Rocksong                m: Image Girl Mavi Papatya Dan

ch: Jiří Fait                                                                       m: Jiří a Jitka Faitovi

V3

Cleriss ze Smaragdové zahrádky, 28.10.2014, CMKU/CHI/18483/14

o: JCH. King Chocolate pod Měndou              m: Birra od Štěkavého hada

ch i m:  Štěpánka Jačková                              

V4

Andělka z Karlštejnského podhradí, 14.9.2014, CMKU/CHI/18281/14

o: Srpek z Třebaňského údolí                                             m: Yade Centia

ch: Vladimír Vacek                                                            m: Marek Papež

 

Feny – mezitřída

V1, CAC

La Rose de Estrella Puerta, 10.5.2014, CMKU/CHI/17907/14

o: Figaro z Dynastie Chan                                m: Inka Rose David a Goliáš

ch: Markéta Breilová                                                  m: Kateřina Peukertová

V2, R.CAC

Olívie Aqarella Bohemica, 2.7.2014, CMKU/CHI/18171/14

o:  JCH. Cinzano Ugies Ženklas    m: Sur Prisihg Dogomania dla Pociechy

ch: Lucie Šimková                                                         m: Markéta Palmová

V3

Fabricia z Lejancu, 28.2.2014, CMKU/CHI/17754/14

o: Santiago-PL dei Prati Verdi                            m: Igra Bicolor z Lejancu

ch: ing. Leoš Jančík                                               m: Miluše M. Šritrová

V4

Lara Croft Zuzanin raj, 29.11.2013, CMKU/CHI/19492/-15/13

o:  C.I.B. Místy Meadow´s Pole Position-PC         m: Hanah Zuzanin raj

ch: Zuzana Révayová                                                      m: Pavla Orságová

 

Feny – tř. otevřená

V1, CAC

 Mercedes z Leancu, 15.11.2009, CMKU/CHI/15046/11

o: Cacao De Valle Naranco                                          m: Oféliez Lejancu

ch: Leoš Jančík ing.                                                    m: Zdeněk Musil Mgr.

V2, R.CAC

Dulce dia od Dorrinky, 24.1.2011, CMKU/CHI/14139/11

o:  CH. Orfeus Zuzanin raj                             m: CH. Arabia Bohemia Kevin

ch: Michaela Žůrková                                                    m:  Štěpánka Jačková

V3

Orchidea Bílpark, 18.6.2013, CMKU/CHI/16750/13

o:  Orin Satya                                                                  m: Faty Bílpark

ch: Zdeňka Bílková                                                        m:  Jiří Křišťál

V4

Polly od České Lípy, 6.2.2013, CMKU/CHI/16365/13

o: Max Mara Bohemia Kevin                                      m: Feila od České Lípy

ch: Zdeňka Kohoutová                                                        m: Jana Kordíková

 

 

Feny – tř. vítězů

V1, CAC, BOS

Fortuna Victory Abigal , 23.11.2012, CMKU/CHI/17650/-14/12

o:  CH. Shah Arpilin Idalgo Para Viktoria     m: CH. Shah Arpilin Aleksiya

ch: V. Buturlymova                                                        m:  Blanka Saksová

V2, R.CAC

Joppa Winky Mineo, 8.3.2013, CMKU/CHI/16441/13

o: CH. Philfort Yulan Cool Boy                  m: C.I.B. Camellote Alet Mineo

ch i m:  Nikola Kozáková

 

Feny – tř. čestná

V1

Image Girl Mavi Papatya Dan, 18.7.2012, CMKU/CHI/15818/12

o: CH. G-Musuko Mavi Papatya Dan   m: CH. Evil Girl Mavi Papatya Dan

ch: Jitka Faitová                                                             m: Jiří a Jitka Faitovi

 

Feny – tř. veteránů

V1

Event of Year Microschihaus, 22.5.2007, CMKU/CHI/10819/-08/07

o: Místy Meadow´s Rintintin                   m: Love Forever Microschihaus

ch: Dušan Paumovič                                       m: Jiří a Jitka Faitovi

V2

Charlotte Chomutovský Amorek, 22.5.2007, CMKU/CHI/10367/07

o: C.I.B. Kimm Ave Bengal                         m: Cziki Chomutovský Amorek

ch: Leona Pasecká                                                             m: Jana Kordíková

V3

Doreen Branco Piccolo, 10.2.2002, CMKU/CHI/6541/02

o: C.I.B. Džigo z Kmochova zátiší                                     m: Farion Alfa-Pol

ch: Helena Daňková                                                             m: Erna Celnerová