Výsledky KV Nižbor z 6.7.2016.

Chihuahua krátkosrstý

Psi – tř. štěňat

VN1

Solo Milendo,  8.2.2016, AT010 907704

o: CH. Copymear Cruise Control                               m: Milendo Mano Svajone

ch i m: J. V. Vaitekunaite                                   

 

Psi – tř. dorostu

VN1

Mr. Magoo Euporija,  1.1.2016, CMKU/CHI/20316/-16/16

o: Hristichsan Nox                                                      m: Malibu Ugnies Ženklas

ch: Ieva Užoliené-Stankevičiené                                            m:Eva Vodrážková

 

Psi – tř. mladých

V1,CAJC, BOJ

Black Knight Iristar, 28.7.2015, CMKU/CHI/19884/-15/15

o: Iristar New Deal                                                              m: Iristar Mini Me

ch: Ivezič-Pajnič Iris                                                       m: Daniela Vokálková

 

V2

Tonio  z Leancu, 1.5.2015, CMKU/CHI/19430/15

O: Santiago-PL dei Prati Verdi                                               m: Bona  z Lejancu

ch: Leoš Jančík ing.                                            m: Mgr. Zdeněk Musil

 

V3

Bert Blacki ze Vsetínských Rybníků, 30.4.2015, CMKU/CHI/19080/15

o: Bert Special Black z Brinelu                                                m: Fatina Bret-Bett

ch: Eva Dominiková                                                               m: Jitka Zhýbalová

 

V4

Ontario Abonito, 11.5.2015, CMKU/CHI/19146/15

o: Oskar z Žižkova města                                                 m: Onoria Ave Bengal

ch: Dr. Taťána Makowetzová                                     m: Václav Batin

 

Psi – mezitřída

V1, CAC

Top-Drawer Diamond Amulet, 15.9.2014, CMKU/CHI/18911/-15/14

O: CH. Místy Meadow´s Chocolate Rum         m: CH. Montenegro Stars Arizona

ch: Olga A. Emelina                                                             m: Jitka a Jiří Faitovi

 

V2, R.CAC

Monty z Leancu, 10.12.2014, CMKU/CHI/18663/14

o: Santiago-PL dei Prati Verdi                                            m: Matylda z Lejancu

ch: Leoš Jančík ing.                                            m: Mgr. Zdeněk Musil

 

Psi – tř. otevřená

V1, CAC

Ago-PC, 16.1.2011, CMKU/CHI/19636/-15/11

o: Valentino-PC-del Pasador                                                          m: Margot-PC

ch: Lucia Battistini                                                              m: Mgr. Zdeněk Musil

 

V2, R.CAC

Zantan Dog-Lome, 30.4.2014, CMKU/CHI/17860/14

o: Chico Banditos de Maxin                                                 m: Deniska Dog-Lome

ch:  Jiřina Krsová                                                                             m: Jiří Křišťál    

 

V3

Urio Lord Údolí Vrchlice, 12.5.2014, CMKU/CHI/17842/14

o:  Lord Willingon Dogomania                                              m: Inez Údolí Vrchlice

ch: Daniela Vokálková                                                          m: Miloslava Blatská

 

Psi – tř. vítězů

V1, CAC

Manny z Kmochova zátiší, 26.9.2012, CMKU/CHI/16069/12

o:  Luis Guadala Jara                                           m: Channel z Kmochova zátiší

ch: Stanislava Schulzová                                                 m: Barbora Nedorostová

 

V2, R.CAC

Blue Lagoon Mystic miracle, 9.12.2013, CMKU/CHI/18509/-14/13

o: Rosalago Mm´s Zero                                            m: Sibirski Brend Dominica

ch:  Bc. Michaela Babošová                                    m: Bc. Váchalová Alexandra     

 

Psi – tř. čestná

V1, VTČ

Mylord Vestris, 15.11.2013, CMKU/CHI/18267/-14/13

o: CH. Mr. George Dogomania                                      m: Paola-Leo Dogomania

ch: Agněžka Douglaris                                                         m: Mgr. Zdeněk Musil           

 

Psi – tř. veteránů

V1, VTV,  BOV, BOB

Valentino-PC- del Pasador, 7.9.2007, CMKU/CHI/19584/-15/07

o: Boero-PC                                                                    m: Rebecca-del Pasador

ch: Avdon Tondeli                                                               m: Mgr. Zdeněk Musil

 

Feny – tř. štěňat

VN1

Feya Shaggy-Čik, 21.1.2016, CMKU/CHI/20083/16

o:  Valentino-PC del Pasador                                                             m: Tozi Duilly

ch i m: Miluše M. Šritrová

 

Feny – tř. mladých

V1, CAJC

Happy Lady Gold Saffron,  27.7.2015, CMKU/CHI/19560/15

o:  Horn Happines Aqarella Bohemica                     m: Isidora Aqarella Bohemica

ch i  m: Markéta Palmová                                                  

 

V2

Cyrah Shaggy-Čik, 23.6.2015, CMKU/CHI/19314/15

o:  Fanfan Dog-Lome                                                                    m: Tozi Duilly

ch: Miluše M. Šritrová                                                              m: Iveta Voralová

 

V3

Woodyaby Levandulový sen, 28.9.2015, CMKU/CHI/19669/15

o:  Nick od Jitkovského potoka                               m: Malesia Levandulový sen

ch: Hana Libichová                                                  m: Lucie Trnková

 

V4

Villi be Solunka, 24.4.2015, CMKU/CHI/19171/15

o:  Orry Solunka                                                                    m: Mimi Solunka

ch i m: Zuzana Součková                                                   

 

Feny – mezitřída

V1. CAC

 Rouse Family-chi ze Sídlberku, 24.7.2014, CMKU/CHI/18224/14

o: Dellaware-chi ze Sídlberku                        m:Olbia-chi ze Sídlberku

ch i m: Miloslava Blatská

 

VD2

Gurida Happines Bohemia, 24.12.2014, CMKU/CHI/18624/14

o:  Rodrigue Chocolate z Jasmínových hor                           m: Nemesis Bílpark

ch: Jana Blahová                                                                   m: Karel Pešek

 

Feny –tř. otevřená

V1, CAC

Wiola z Třebaňského údolí,19.4.2012, CMKU/CHI/15445/12

o: Ynji Dog-Lome                        m                     : Lilie Kaky z Třebaňského údolí

ch i m: Eva Poustecká

 

V2, R.CAC

Iga Infurianto Satya, 26.6,2014, CMKU/CHI/18048/14

o: JCH. King Chocolate pod Měndou                                              m:Ursula Satya

ch i m: Renáta Grygarová

 

V3

Tascha z Kmochova zátiší, 3.1.2014, CMKU/CHI/17515/14

o: Ianis  z Kmochova zátiší                                            m:Wall z Kmochova zátiší

ch: Stanislava Schulzová                                                   m: Barbora Nedorostová

 

V4

Yneese z Jasmínových hor, 16.5.2014, CMKU/CHI/17887/14

o:  CH. Komel Kris Barry                                      m: Jesicca z Jasmínových hor

ch i m: Monika Kolátková

 

Feny – tř. vítězů

V1, CAC, BOS

Be Blue Heaven Dolce Piccoli, 24.6.2013, CMKU/CHI/16813/-13/13

o: Spiced Cookie Volpino-Mini                        m: Magic Melody Golden Medal

ch:  Aneta Hombek                                                            m:Eva Vodrážková

 

V2, R.CAC

Istoria Svajoniv Angelas, 3.4.2014, CMKU/CHI/18052/-14/14

o: Sweet Indeed Dizzy Dancer                                 m: Laifen Svajoniu Angelas

ch:  Erika Čeilutkiené                                                       m: Regina Plouharová

 

V3

Lulu Showman Údolí Vrchlice, 21.3.2013, CMKU/CHI/16405/13

o:  JCH. Show Man Dogomania                m: Angelika Molenda Údolí Vrchlice

ch: Daniela Vokálková                                                             m: Soňa Trnková

 

Feny – tř. čestná

V1

Arrogant Girl Sari Papatya Dan, 12.5.2013, CMKU/CHI/16638/13

o: CH. Helmiäisen Bart Simpson                     m: Girl For Me Mavi Papatya Dan

ch: Jitka Faitová                                                                 m: Jiří a Jitka Faitovi

 

V2

Wiktoria z Lejancu, 29.12.2012, CMKU/CHI/16268/12

o: Jemmi z Lejancu                                                            m: Bobina z Lejancu

ch i m: Leoš Jančík ing.         

 

Feny – tř. veteránů

V1, VTV

Margaret Black Rose Komel, 14.9.2006, CMKU/CHI/10015/-07/06/08

o:  Rozovy Agat Tician                                               m: CH. Komel Dazy Bee

ch: L. Kovadlo                                                                  m: Monika Kolátková

 

 

Chihuahua dlouhosrstý

Psi – tř. dorostu

VN1

Walda Aqarella Bohemica, 12.10.2015, CMKU/CHI/18694/15

o:  JCH. Cinzano Ugnies Ženklas   m:                                  m: Japanette Action Alet

ch: Lucie Šimková                                                              m: Růžena Seidlová

 

Psi – tř. mladých

V1, CAJC, BOJ

Fair Play Šari Papatya dan, 9.7.2015, CMKU/CHI/19392/15

o: CH. Místy Meadow´s Rintintin                                          m: Janaty Ni-No Friend

ch: Jiří Fait                                                                                          m: Jiří a Jitka Faitovi

 

V2

Buttered Toast Eva´s, 7.9.2015, CMKU/CHI/20103/-16/15

o: Will-cm Tiny Timmy-L                                    m: Ewa´s Golden Apple

ch: Eva Peng                                                                                     m: Mgr. Daniel Balaš

 

VD3

Waltz Dynastie Chan, 23.5.2015, CMKU/CHI/19207/15

o: Juicy and Tasty z Dynastie Chan                        m: Yvetta Čokoládový bozk

ch:  Hana Mašínová                                                             m: Jana Müllerová   

 

Psi – mezitřída

V1, CAC, NEJL. PES, BOS

Mario z Lejancu, 10.12.2014, CMKU/CHI/18662/14

o: Santiago -PL-del Prati Verdi                                            m: Matylda z Lejancu

ch i m: ing. Leoš Jančík         

 

V2

Terentiu-chi ze Sídlberku, 19.12.2014, CMKU/CHI/18658/14

o: Bonbon Toffifee z Dynastie Chan                           m:Takajami-chi ze Sídlberku

ch i m: Miloslava Blatská

 

V3

Urpaniel-chi ze Sídlberku, 31.12.2014, CMKU/CHI/18691/14

o: Domino-chi ze Sídlberku                                       m:Fellinka-chi ze Sídlberku

ch i m: Miloslava Blatská

 

V4

Legendary Edition Helmiäisen, 23.11.2014, CMKU/CHI/20133/-16/14

o: Helmiäisen Legend of Sun                                      m: Místy Meadow´s Mulan

ch: Kahelin Merja                                                                             m: Regina Plouharová

 

Psi – tř. otevřená

V1, CAC

Talisman Dog-Lome, 28.9.2013, CMKU/CHI/17221/13

o: Chico Banditos de Maxin                                               m: Jasmínka Dog-Lome

ch:  Jiřina Krsová                                                                            m: Jiří Křišťál    

 

V2, R.CAC

JCH. Ruben Rosch Aqarella Bohemica, 30.12.2014, CMKU/CHI/18632/14

o:  JCH. Cinzano Ugies Ženklas                                      m: Ilinois Manor Bohemia

ch i m: Lucie Šimková

 

V3

Torreodor iz Legendy o Borodachah, 2.10.2012, CMKU/CHI/19258/-15/12

o: CH. Jocker iz Korolevstva Gnomov                                 m: Shah Arpilin Rumba

ch: Nassonova V. V.                                                  m: Dr. Taťána Makowetzová

 

V4

Qido z Lejancu, 19.3.2015, CMKU/CHI/18900/15

o: Mylord Vestris                                                               m: Woodie z Lejancu

ch i m: ing. Leoš Jančík         

 

Psi – tř. vítězů

V1, CAC

 Paradise for Soul Sibirskiy Brend, 17.1.2014, CMKU/CHI/18234/-14/14

o: Macenviś Make My Day Nahani                       m: Sibirskiy Brend Show Queen

ch: Irina  Lapina                                                                m: Markéta Palmová

 

Psi – tř. veteránů

V1, VTV

Jeff  Chér pod Měndou, 15.5.2008, CMKU/CHI/11271/08

o: Czardas Satya                                                      m: Cherí Cherí  pod Měndou

ch:  Jiří Křišťál                                                                  m: MUDr. Jiří Záhorka

 

 

Feny – tř. štěňat

VN1

Lucy Lesto Satya, 7.2.2016, CMKU/CHI/20177/16

o: Kaiser Chocolate pod Měndou                             m: Enji Crystal  pod Měndou

ch i m:  Renáta Grygarová

                                           

Feny – tř. dorostu

VN1

Hannie di Branco Piccolo, 25.12.2015, CMKU/CHI/19979/15

o: CH. Litlebark I´m a Russian Cosmonaut                m: Conny di Branco Piccolo

ch: Helena Daňková                                                        m: Kateřina Paukertová

 

Feny – tř. mladých

V1, CAJC

Greatness Queen Gold Saffron, 16.5.2015, CMKU/CHI/19228/15

o: JCH Sibirskiy Brend Paradise for Soul    m: CH. Gina Rosa Amiga Aqarella Bohemica

ch: Markéta Palmová                                                            m: Bc. A. Váchalová

 

V2

Vaneska Aqarella Bohemica, 16.8.2015, CMKU/CHI/19522/15

o:  Macadam Action Alet                                            m: Ilinois Manor Bohemia

ch i m: Lucie Šimková

 

V3

Adela Kairo-Império, 23.9.2015, CMKU/CHI/19620/15

o: Hristchsan Dzingo                                                          m: Katty od Macháčků

ch: Hana Sýkorová                                                         m: Ing. Renata Wollerová

 

V4

 Dinky Dina Tres  Zapotes, 4.10.2015, CMKU/CHI/19634/15

o:  Chico Crystal´s pod Měndou                                           m: Zatya Dog-Lome

ch i m: Mgr. Daniel Balaš

 

 

 

Feny – mezitřída

V1, CAC

Tina Aqarella Bohemica, 6.4.2015, CMKU/CHI/19055/15

o:  Macadam Action Alet                                                     m: Ianilidou Action Alet   

ch i m: Lucie Šimková

 

V2, R.CAC

Cleriss ze Smaragdové zahrádky, 28.10.2014, CMKU/CHI/18483/14

o: JCH. King Chocolate pod Měndou              m: Birra od Štěkavého hada

ch i m:  Štěpánka Jačková               

 

V3

Fahra Dog-Lome, 6.3.2015, CMKU/CHI/19017/15

o: Chico Banditos de Maxin                                                   m: Flamme Dog-Lome

ch:  Jiřina Krsová                                                                  m: Mgr. Daniel Balaš

 

 

Feny – tř. otevřená

V1, CAC, BOB

Polly od České Lípy, 6.2.2013, CMKU/CHI/16365/13

o: Max Mara Bohemia Kevin                                      m: Feila od České Lípy

ch: Zdeňka Kohoutová                                                        m: Jana Kordíková

 

V2, R.CAC

 Mercedes z Leancu, 15.11.2011 CMKU/CHI/15046/11

o: Cacao De Valle Naranco                                           m: Ofélie z Lejancu

ch:  Ing. Leoš Jančík                                                   m: Mgr. Zdeněk Musil

 

V3

Birra od Štěkavého hada, 16.11.2011, CMKU/CHI/15018/11

o: JCH Lumpík z Petlendu                                     m: Becky Bohemia Orion

ch: Ing. Milena Machová                                              m: Štěpánka Jačková

 

V4

Uma Thurman Corte de Ibara, 28.10.2014, CMKU/CHI/18439/14

o: CH. Cromwell de Abukantos                            m: Kayla Bramvers Corte de Ibara

ch:  Ing. Jana Vandělíková                                                       m: Nicola Kostelecká

 

Feny – tř. vítězů

V1, CAC

Unique Black z Jasmínových hor , 3.9.2013, CMKU/CHI/17091/13

o:  Kolem Kris Barry                                 m: Helmiäisen Royal Chocolate

ch i m: Monika Kolátková                                                 

 

Feny – tř. veteránů

V1, VTV, BOV

C.I.B. Fortuna pod Měndou, 24.12.2007, CMKU/CHI/10845/07

o: Tip Ťapka                                                       m: Keysi Cherí pod Měndou

ch:  Jiří Křišťál                                                                  m: Eva Poustecká

 

V2

Charlotte Chomutovský Amorek, 22.5.2007, CMKU/CHI/10367/07

o: C.I.B. Kimm Ave Bengal                         m: Cziki Chomutovský Amorek

ch: Leona Pasecká                                                             m: Jana Kordíková